Servis

Záruční i pozáruční servis je pro nás samozřejmostí

  • Servis šroubových a pístových kompresorů provádějí vyškolení servisní technici s mnohaletými zkušenostmi. Servis kompresorů zahrnuje komplexní služby pro zařízení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Snažíme se o individuální přístup ke každému zákazníkovi a každému kompresoru.  Výsledkem je spokojenost několika stovek zákazníků využívajících nášeho servisu kompresorů. Jsme autorizovaným záručním a pozáručním servisním střediskem výrobce kompresorů SCHNEDIER, ATMOS, FIAC, INAIRCOM, ALMIG.


  • Zajišťujeme servis elektrického ručního nářadí s mnohaletými zkušenostmi. U nás se o Vaše nářadí postarají odborně vyškolení mechanici. Ti zajistí, aby bylo Vaše nářadí důkladně zkontrolováno, proměřeno, vyčištěno a kvalitně opraveno.
    Elektrické ruční nářadí, které u nás můžete zakoupit, umíme také opravit. Ze širokého sortimentu ručního nářadí provádíme např. opravy vrtaček, opravy bouracích a vrtacích kladiv, opravy pil, opravy brusek, opravy aku nářadí a další. Servis provádíme na tyto značky : MAKITA, BOSCH, REMS, FLEX, FESTOOL, METABO, NAREX, DOLMAR

Využijte možnosti výhodného zapůjčení stroje v naší půjčovně po dobu opravy!